KONTAKT - Poznań, Plac Bernardyński 1A/1

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

ANGIELSKI, HISZPAŃSKI, NIEMIECKI, WŁOSKI, ROSYJSKI, FRANCUSKI, PORTUGALSKI, POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW I INNE

Chcesz nauczyć się nowego języka, poszerzyć umiejętności posługiwania się danym językiem lub przełamać swoją barierę językową, ale Twój tryb życia uniemożliwia Ci udział w regularnych zajęciach grupowych? Specjalnie dla osób, które pracują, często wyjeżdżają albo po prostu potrzebują stałej uwagi lektora, przygotowaliśmy specjalny pakiet zajęć indywidualnych.

To Ty decydujesz o intensywności, terminie i rodzaju kursu. W razie konieczności zmienisz dzień i godzinę zajęć, odrobisz odwołane zajęcia lub weźmiesz udział w lekcji prowadzonej przez internet (Skype lub Zoom.us).

Indywidualny kurs językowy będzie w pełni dostosowany do Twoich potrzeb. Dobierzemy odpowiedni program i lektora, który przygotuje zajęcia dopasowane do Twoich umiejętności i tempa nauki. Zapewniamy bezstresowe lekcje w przyjaznej atmosferze.

Zajęcia odbywają się w samym centrum Poznania, w okolicach Starego Rynku.

Nie odkładaj swoich planów na naukę języka! Niezależnie od wieku i planu zajęć, z naszą pomocą znajdziesz u Nas coś dla siebie!

Wystarczy, że wypełnisz FORMULARZ on-line, który znajduje się na dole strony.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE PRZEZ INTERNET

Zajęcia indywidualne przez internet zostały stworzone dla osób, które ze względu na tryb życia, pracę lub częste wyjazdy nie mogą przeznaczyć dużo czasu na naukę języków. Nie tracąc czasu na dojazdy na kurs, słuchacz może uczyć się wygodnie w domu lub w pracy. Nie ma znaczenia, gdzie mieszka, czy jest w domu, czy też w podróży służbowej. Dzięki temu lekcje odbywają się regularnie, nawet podczas wyjazdów.

Taki sposób nauczania sprawdza się na każdym poziomie. Program nie różni się od tradycyjnych lekcji. Zajęcia mogą być oparte na pracy z podręcznikiem. Materiały uzupełniające książkę, jak zadania domowe i dodatkowe ćwiczenia, słuchacz otrzymuje od lektora mailem. Kurs może być również prowadzony na podstawie autentycznych tekstów i artykułów. W takim przypadku lektor z wyprzedzeniem przesyła słuchaczowi materiały, które będą realizowane podczas lekcji lub udostępnia swój pulpit podczas zajęć.

Warunki techniczne:

Do zajęć przez przez Internet potrzebny jest tylko komputer stacjonarny lub laptop z kartą dźwiękową, słuchawkami i mikrofonem lub smatfon oraz oczywiście dostęp do Internetu. W przypadku korzystania z platformy Skype bezpłatne oprogramowanie można znaleźć pod adresem www.skype.com i zainstalować na swoim komputerze. Korzystając z platformy Zoom nie jest konieczne instalowanie oprogramowania, tylko dostęp przez przeglądarkę internetową. Warto jednak dla lepszego komfortu zajęć i dostępu do wszystkich funkcji zainstalować aplikację Zoom na komputer ze strony zoom.us/download lub telefon ze sklepu Google Play lub App Store

DOSKONAŁE KWALIFIKACJE NASZYCH LEKTORÓW

Dobry nauczyciel z pasją do nauczania, sprawia, że nauka jest nie tylko przyjemna, ale też owocna. Dlatego też wyjątkowo starannie dobieramy naszych lektorów. Zajęcia prowadzone są przez komunikatywne i dynamiczne osoby, z wykształceniem filologicznym i metodycznym. Nasi lektorzy różnią się wiekiem i doświadczeniem, jednak wszyscy lubią i potrafią uczyć. Ich edukacja nie skończyła się na studiach. Stale podnoszą oni swoje umiejętności na specjalnych szkoleniach w Polsce i za granicą:

  • W latach 2015-2017, w ramach projektu Erasmus+, aż 25 osób z kadry szkoły ukończyło intensywne szkolenia metodyczne na Malcie i w Hiszpanii, poświęcone zastosowaniu nowoczesnych technologii ICT w szkole językowej.
  • W roku szkolnym 2018-19, w ramach projektu PO WER, 13 osób z naszej kadry ukończyło szkolenia metodyczne w Irlandii i na Malcie, poświęcone tematyce różnorodności kulturowej w edukacji dorosłych i nauczaniu grup wielokulturowych.
  • W latach 2019-21, w ramach projektu Erasmus+, 16 osób z naszej kadry ukończyło szkolenia metodyczne we Włoszech, w Hiszpanii i na Cyprze, poświęcone umiejętnościom zarządzania stresem w edukacji dorosłych.
  • W roku szkolnym 2020-21, w ramach projektu PO WER, 10 lektorów z naszego zespołu ukończy szkolenie metodyczne w Grecji, poświęcone tematyce kreatywności w edukacji dorosłych.
  • W roku szkolnym 2020-21, w ramach partnerstwa strategicznego Erasmus+ na rzecz wymiany dobrych praktyk w edukacji dorosłych, nasi lektorzy odwiedzą szkoły językowe w Wielkiej Brytanii, w Hiszpanii i we Włoszech.

POLISH FOR FOREIGNERS

 

FORMULARZ:

Zostałem poinformowany, iż pozostawienie danych jest niezbędne do kontaktu przedstawiciela szkoły, w celu realizacji usługi oraz że Administratorem danych osobowych jest Edusystem sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych można się kontaktować poprzez adres email: dane@cjo.pl
Dane są przetwarzane w związku z realizacją i promocją usług. W tym celu mogą zostać przekazane podwykonawcom realizującym usługi oraz zadania administracyjne.
Dane są podawane dobrowolnie i będą wykorzystywane przez czas realizacji usług oraz okres przedawnienia ewentualnych roszczeń lub do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie.
Każdemu przysługuje prawo żądania od Administratora dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do przenoszenia danych, zgodnie z RODO.
Każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego.

uczymy od 2000 roku
małe grupy
dopasowany poziom
bezpłatny test i rozmowa
centrum egzaminacyjne
26 własnych sal
centrum Poznania
rowerem na kurs