KONTAKT - Poznań, Plac Bernardyński 1A/1

What's Up - Festiwal Kultury Anglojęzycznej

 

Kontakt jest pomysłodawcą i organizatorem wyjątkowego wydarzenia skupiającego się na kulturze anglojęzycznej. To cykl eventów kulturalno-językowych. Chcemy przekazać naszym słuchaczom i wszystkim mieszkańcom Poznania pasję nie tylko do języka obcego, ale również do kultury krajów anglojęzycznych. Jednocześnie chcemy wszystkich zmotywować do podnoszenia kwalifikacji językowych i wyróżnienia się dzięki nim na rynku pracy.

Bez angielskiego ani rusz!

Wstęp na imprezy jest bezpłatny lub za symboliczną opłatą.

 

7. FESTIWAL KULTURY ANGLOJĘZYCZNEJ WHAT'S UP?

Od 23 lutego aż do 29 lutego weźmiemy w obroty Wasze umiejętności językowe. Zapraszamy na 7. Festiwal Kultury Anglojęzycznej What's up?

W programie liczne zajęcia językowe i warsztaty gramatyczne. Poza tym nieco kultury. Wspólnie odwiedzimy podczas prezentacji multimedialnych Stany Zjednoczone, Kanadę, Irlandię i nie tylko. Dawką motywacji do nauki angielskiego będą też inne prezentacje językowe, warsztaty oraz spotkania fonetyczne. Ta edycja pozwoli nam lepiej zrozumieć korzyści wynikające ze zdawania egzaminów językowych. Wiele wydarzeń poprowadzone zostaną przez naszych lektorów, których będziecie mogli bliżej poznać. Nie zabraknie również gości specjalnych What's Up również z Irlandii, będzie to czas wspaniałej okazji na spotkanie się z native speakerami i lektorami zagranicznymi! To co? Widzimy się na festiwalu?

Mamy nadzieję, że spotkamy się na Festiwalu i, że uda się nam zapalić Was do nauki w 2 semestrze w Kontakcie – zapisy trwają.

Więcej o kursach języka angielskiego i innych języków w Poznaniu, i za granicą znajdziesz TUTAJ.

uczymy od 2000 roku
małe grupy
dopasowany poziom
bezpłatny test i rozmowa
centrum egzaminacyjne
26 własnych sal
centrum Poznania
rowerem na kurs